Кухонний ніж Berlinger Haus Black Royal BH-2377
Berlinger Haus Black Royal BH-2377 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Royal BH-2377
Усі ціни 6 →Нож Berlinger Haus 20 см BH-2377 | 287 грн. |
Ніж кухарський 20 см Berlinger Haus Black Royal Collection BH-2377 | 313 грн. |
Ніж кухарський Berlinger Haus Black Royal Collection BH-2377 20 см | 346 грн. |
Ніж кухарський 20 см Berlinger Haus Black Royal Collection (BH-2377) | 350 грн. |
Кухонний ніж (2377BH) Berlinger Haus Black Royal Collection 20 см | 225 грн. |
Ніж кухарський Berlinger Haus Black Royal Collection BH-2377 20 см | 318 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →