Кухонний ніж Berlinger Haus Burgundy BH-2571
Berlinger Haus Burgundy BH-2571 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-2571
Нож хлебный 20,0 см Berlinger Haus Metallic Line BURGUNDY Edition BH-2571 | 255 грн. |
Ніж для хліба Berlinger Haus Metallic Line Burgundy Edition BH-2571 20 см | 344 грн. |
Ніж для хліба Berlinger Haus Metallic Red Line Edition BH-2571 20 см | 344 грн. |
Ніж хлібний 20 см Berlinger Haus Metallic Line BURGUNDY Edition BH-2571 | 220 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →