Ванна Besco Bona 189.5x80 см
Besco Bona 190x80 |
|
Додатково може комплектуватися бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Bona 189.5x80 см
Усі ціни 7 →Ванна акрилова Besco Bona 190х80 (соло), без ніг (#WAB-190-PK) WAB-190-PK | 10 126 грн. |
Ванна акрилова BESCO BONA 190х80 (00000000125) | 9 389 грн. |
Ванна акрилова BESCO BONA 190Х80 (соло) без ніжок 36300 | 9 882 грн. |
Ванна акрилова BESCO Bona 190х80 (5908239686116) | 10 126 грн. |
Ванна акрилова Besco BONA 190х80 (соло) без ніг | 9 847 грн. |
Ванна акрилова BESCO BONA 190х80 (соло) | 10 296 грн. |
Ванна акрилова BONA 190X80 БЕСКО польський виробник | 10 101 грн. |
Модификації Besco Bona
Ціни на Besco Bona |
---|---|---|---|---|
Besco Bona 138x70 см | від 5 588 грн. | 5 пропозицій | ||
Besco Bona 150x70 см | від 5 625 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Bona 160x70 см | від 7 229 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Bona 170x70 см | від 7 391 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Bona 179.5x80 см | від 8 606 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Bona 189.5x80 см | від 9 389 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →