Ванна Besco Vitae 150x74.5 см
Besco Vitae 150x75 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем і каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Vitae 150x74.5 см
Ванна акрилова Besco Vitae 150х75 (соло), без ніг (#WAV-150-PK) WAV-150-PK | 11 786 грн. |
Ванна акрилова BESCO VITAE 150х75 (NAVARA21825) | 11 480 грн. |
Ванна акрилова BESCO VITAE 150х75 (соло) 36287 | 11 502 грн. |
Ванна акрилова Besco VITAE 150х75 см | 12 096 грн. |
Ванна акрилова VITAE 150Х75 БЕСКО польський виробник | 11 757 грн. |
Модификації Besco Vitae
Ціни на Besco Vitae |
---|---|---|---|---|
Besco Vitae 150x74.5 см | від 11 480 грн. | 5 пропозицій | ||
Besco Vitae 160x75 см | від 11 993 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Vitae 169.5x75 см | від 12 587 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Vitae 180x79 см | від 14 637 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →