Ванна Besco Intrica Slim 160x75 см
Очікується у продажу 15 608 грн. Об'єм (л): 175; Матеріал корпуса: акрил; Країна походження бренду: Польща; Гарантія виробника: 10 років; Габарити (мм): 1600x750; Глибина ванни (мм): 400; |
Besco Intrica Slim 160x75 WAIN-160-SL |
|
Ванна має тонкий борт товщиною 15 мм (у звичайній версії — 35 мм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Besco Intrica Slim
Ціни на Besco Intrica Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Intrica Slim 150x75 см | від 15 101 грн. |
Besco Intrica Slim 160x75 см | від 15 608 грн. |
Besco Intrica Slim 170x75 см | від 16 623 грн. |
Рекомендуємо