Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Ванни   /   Besco

Ванна Besco Talia 150x70 см

Фото - Ванна Besco Talia 150x70 см
Besco Talia 150x70
Колір
Форма
прямокутна
Об'єм
150 л
Матеріал корпуса
акрил
Комплектація
ванна
Країна походження бренду
Польща
Гарантія виробника
10 років
Габарити (ДхШхВ)
1500х700х425 мм
Глибина ванни
425 мм
Офіційний сайт
besco.eu
Дата додавання на E-Katalog
травень 2018
Додатково ванна може комплектуватися ніжками, ручками та підголовником.
Редактор E-Katalog, Ванни
Iryna Zaslavska, відредаговано 26.07.2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Як вибрати ваннуІнструкція з вибору зручної та довговічної ванни в залежності від призначення та особливостей приміщення

Купити Besco Talia 150x70 см

Усі ціни 9 →

Ванна акрилова Besco Talia 150x70 00000006770

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 718 грн.

Ванна акрилова Besco Talia 150х70 (соло), без ніг (#WAT-150-PK) WAT-150-PK

Ванна акрилова Besco Talia 150х70 (соло), без ніг (#WAT-150-PK) у нас можливо вибрати та придбати від виробника Besco у катал... щеог інтернет магазину опалювального обладнання Teploradost Наші співробітники підберуть Вам чудові компоненти напишіть на email або наберіть за номером телефону (093) 170-25-27. Також, Ви можете купити акрилові ванни від якісних брендів - у нашому магазині. Якщо у вас виникли будь-які питання по товару Ванна акрилова Besco Talia 150х70 (соло), без ніг (#WAT-150-PK) запитайте необхідну інформацію у нас. Інтернет каталог Teploradost доставить жителям міст: Полтава, Кременчук, Маріуполь та по всій Україні.
Teploradost.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
9 345 грн.

Ванна акрилова BESCO TALIA 150х70 (соло) без ніг 00000006770

Країна виробник товару: Польща; Форма: Прямокутна; Ширина (мм): 700; Висота (мм): 580; Глибина (мм): 440; Довжина (мм): 1500... ще; Орієнтація: Універсальна; Панель: Немає; Розташування переливу: Бічне; Ніжки: Немає; Ручки на ванні: Ні; Тип встановлення: Соло; Комплектація: Без ніг; Додаткові характеристики: Акрилова поверхня; Сифон у комплекті: Ні
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 220 грн.

Ванна акрилова BESCO TALIA 150х70 (#WAT-150-PK)

Besco - це бренд, який користується популярністю серед тисяч покупців. Це один з найвідоміших і найшанованіших виробників у к... щеатегорії ванн та душових піддонів, який в даний час також пропонує умивальники та душові кабіни. Компанія існує на ринку понад двадцять років, пропонуючи сучасні та позачасові рішення, які відрізняються надійністю порівняно з іншими. Підтвердженням цієї
Wellgood.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
9 345 грн.

Ванна акрилова Besco Talia 150x70 00000006770

Ванна акрилова Besco Talia 150x70 00000006770 Виробник - Besco Серія - Talia Країна виробник - Польща Вид товару - Ванна Форм... щеа - Прямокутна Вид проживання - Пристінна Колір - Білий глянсовий Довжина, мм – 1500 Ширина, мм – 700 Висота, мм - 420 Матеріал - Акрил Перелив - Так Гарантія – 5 років
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 780 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Besco Talia 150x70 см

  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна