Ванна Besco Majka Nova 120x70 см
Besco Majka Nova 120x70 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Majka Nova 120x70 см
Усі ціни 9 →Ванна акрилова Besco Nova 120x70 00000012831 00000006781 | 4 806 грн. |
Ванна акрилова Besco MAJKA NOVA 120x70 см, 126 літрів, solo WAM-120-PK | 5 354 грн. |
Ванна акрилова BESCO MAJKA NOVA 120x70 (00000006781) | 4 982 грн. |
Ванна акрилова BESCO MAJKA NOVA 120x70 см/126 л. solo 36328 | 5 225 грн. |
Ванна акрилова Besco Nova 120x70 00000012831 00000006781 | 5 418 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Besco Majka Nova
Ціни на Besco Majka Nova |
---|---|---|---|---|
Besco Majka Nova 120x70 см | від 4 806 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Majka Nova 138x70 см | від 5 576 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Majka Nova 150x70 см | від 5 576 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Majka Nova 160x70 см | від 6 417 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Majka Nova 170x70 см | від 7 695 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →