Ванна Besco Vitae 160x75 см
Besco Vitae 160x75 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем і каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Vitae 160x75 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Besco Vitae 160х75 (соло), без ніг (#WAV-160-PK) WAV-160-PK | 12 326 грн. |
Ванна акрилова BESCO VITAE 160х75 (соло) без ніжок (NAVARA14430) | 11 993 грн. |
Ванна акрилова BESCO VITAE 160х75 (соло) 36288 | 12 029 грн. |
Ванна акрилова BESCO Vitae 160х75 (NAVARA14430/5908239688073) | 12 326 грн. |
Ванна акрилова Besco VITAE 160х75 см | 12 636 грн. |
Ванна акрилова VITAE 160Х75 БЕСКО польський виробник | 12 295 грн. |
Модификації Besco Vitae
Ціни на Besco Vitae |
---|---|---|---|---|
Besco Vitae 150x74.5 см | від 11 480 грн. | 5 пропозицій | ||
Besco Vitae 160x75 см | від 11 993 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Vitae 169.5x75 см | від 12 587 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Vitae 180x79 см | від 14 637 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →