Ванна Besco Rima 169.5x109.5 см
Фото 3 |
Besco Rima 170x110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Rima 169.5x109.5 см
Усі ціни 14 →Ванна акрилова Besco RIMA 170х110 Ліва (соло) без ніг (#WAR-170-NL) WAR-17 | 13 121 грн. |
Ванна акрилова BESCO RIMA 170х110 L (NAVARA02181) | 12 321 грн. |
Ванна акрилова BESCO RIMA 170х110 права (соло) без ніжок 36368 | 12 960 грн. |
Ванна акрилова BESCO Rima 170х110 правобічна (NAVARA02182/5908239687007) | 13 280 грн. |
Ванна акрилова Besco Rima 170х110, права (соло), без ніг (#WAR-170-NP) WAR | 13 121 грн. |
ще 9 пропозицій
Дружина дуже хотіла кутову ванну, при тому, що місця в санвузлі не так і багато. Я спершу чинив опір, але в підсумку програв. Купили цю модель, так у неї широкі борти. По-перше це прикольно виглядає, по-друге це зручно. Адже на них можна щось класти, шампуні, речі і т.д. Ну і не забуваємо, що ціна нижча за середню. Це підкупило не менше. Загалом якістю акрилу задоволений. Розмір ванної кімнати невеликий, але для сидячого положення дуже зручно. Можу рекомендувати, як не дорогу кутову ванну, без каверз. Кутова. Зручна, зокрема й широкими бортами. Не профі по акрилу, але за власними відчуттями досить товстий, що мабуть важливий параметр. Раніше у мене була найдешевша акрилова, там товщина була значно меншою. і ванна трохи прогиналася під моєю вагою. Тут такого нема. Об'ємом часом хочеться більше, але це не мінус ванної, а відсутності у мене достатньої площі під більший обсяг. Антон Ч: користуюся Besco Rima 130x85 більше року |
Додати відгук
anonim
4 серпня 2020, 08:02
Здравствуйте, а где делают эти ванны? #
Бред польский, но делать могут и в других странах. Хотелось бы получить европейское качество.
Модификації Besco Rima
Ціни на Besco Rima |
---|---|---|---|---|
Besco Rima 129.5x85 см | від 8 692 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Rima 139.5x95.5 см | від 9 430 грн. | 14 пропозицій | ||
Besco Rima 150x95.5 см | від 8 692 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Rima 159.5x100 см | від 10 865 грн. | 14 пропозицій | ||
Besco Rima 169.5x109.5 см | від 12 321 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →