Ваги Beurer GS 206
Beurer GS 206 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer GS 206
Підлогові ваги Beurer GS 206 Squares | 849 грн. |
Beurer GS 206 GS206 | 849 грн. |
Ваги підлогові Beurer GS 206 Squares | 1 219 грн. |
Beurer Ваги скляні GS 206 Squares | 1 219 грн. |
Додаткові функції і можливості ваг Beurer GS 206:
- Розмір цифр: 40 мм
- Синє підсвічування
- Індикація перевантаження
РекомендуємоПорівняти в таблиці →