Електрогрілка Beurer HK 42 (27378)
Фото 4 |
Beurer HK 42 |
|
Від моделі HK 45 відрізняється відсутністю чохла.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HK 42
Усі ціни 18 →Електрична грілка Beurer HK 42 | 2 179 грн. |
Електрична грілка Beurer HK 42 | 2 179 грн. |
Масажер для тіла Beurer HK 42 | 2 182 грн. |
Электрогрелка Beurer HK 42 | 2 179 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →