Електрогрілка для ніг Beurer FWM 45
Відео 2Фото 4 |
Beurer FWM 45 |
|
Два режими масажу. Можливість використовувати масаж і обігрів окремо.
Допускається тільки ручне прання ворсистою підкладки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer FWM 45
Усі ціни 22 →Грілка для ніг Beurer FWM 45 | 2 639 грн. |
Грілка для ніг FWM 45 FWM45 | 2 639 грн. |
Грілка для ніг Beurer FWM 45 | 2 639 грн. |
Масажер для тіла Beurer FWM 45 | 2 641 грн. |
Электрогрелка Beurer для ног, 32х26х26см, 15Вт, 2 режима, функция массажа, | 2 709 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →