Електропростирадло Beurer UB 90 (37000)
Відео 3Фото 4 |
Beurer UB 90 |
|
LCD дисплей. Окрема зона обігрівання для ніг. Температурні режими 9, 8 і 7 після 3 годин використання автоматично перемикаються на температурний режим 6.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer UB 90
Усі ціни 13 →Електропростирадло Beurer UB 90 | 6 377 грн. |
Электропростынь Beurer UB 90 | 3 899 грн. |
Матрас с подогревом Beurer UB 90 | 6 377 грн. |
Електричне простирадло Beurer UB 90 | 6 377 грн. |
Beurer Електричне простирадло Beurer UB 90 | 6 377 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →