Сковорідка для млинців RiNGEL Chili RG-1101-25 25 см чорний (6375109)
Фото 4 |
RiNGEL Chili RG-1101-25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Chili RG-1101-25 25 см чорний
Усі ціни 23 →Сковорода для блинців Ringel Chili, 25 см (6375109) | 545 грн. |
Ringel Chili (RG-1101-25) | 755 грн. |
Сковорода для млинців RINGEL Chili 25 см 6 375 109 | 571 грн. |
Сковорода RINGEL Chili сковорода блинная 25 см б/крышки (RG-1101-25) RG-11 | 794 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →