Змішувач Kraus Artec Pro KPF-1603
Відео 1Фото 25 |
Kraus Artec Pro KPF-1603 |
|
Змішувач із двома кранами. Технологія Flex Flow підвищує швидкість потоку до 8.2 л/хв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Artec Pro KPF-1603
Усі ціни 57 →Змішувач для кухні Kraus ARTEC PRO золото / чорний матовий KPF-1603BGMB | 26 235 грн. |
Змішувач для кухні Kraus ARTEC PRO пружинний вилив h628, матовий чорний KP | 19 485 грн. |
Змішувач Kraus KPF-1603BG | 19 035 грн. |
Змішувач для кухні Kraus ARTEC PRO пружинный излив h628, точечная нержавею | 16 632 грн. |
Смеситель для кухни Kraus KPF-1603SFS | 17 671 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →