Змішувач Hansgrohe Talis M54 72803000
Відео 2Фото 6 |
Hansgrohe Talis M54 72803000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на чотири рівні: 60°, 110°, 150° або 360°. Регульоване обмеження температури. Підходить для проточних водонагрівачів. Висувний вилив можна витягнути з корпусу на 76 см.
Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M54 72803000
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54 чорний матовий 72803670 | 23 880 грн. |
Змішувач для кухні 210 Hansgrohe Talis M54 1jet, sBox (колір - сталь), з в | 19 998 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Talis 210 1jet 72803000 | 13 320 грн. |
Hansgrohe Talis 210 Chrom (72803000) | 11 600 грн. |
Hansgrohe Talis 210 Chrom (72803000) | 11 890 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →