Змішувач Hansgrohe Focus M42 71821000
Фото 4 |
Hansgrohe Focus M42 71821000 |
|
MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу. Клапан зворотного струму води. Регульоване обмеження температури води. Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою). Підходить для проточних водонагрівачів.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus M42 71821000
Кухонний змішувач 180, з витяжним душем, 2jet sBox Hansgrohe Focus M42 (ко | 18 344 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe M42 71821000 | 14 225 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE FOCUS M42 / висувний душ / хром (71821000) | 17 595 грн. |
Кухонний змішувач 180, з витяжним душем, 2jet sBox Hansgrohe Focus M42 (ко | 14 733 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →