Змішувач Franke Pescara L Slide-In 115.0538.940
Відео 1Фото 8 |
Franke Pescara L Slide-In 115.0538.940 |
|
Гнучке ситечко на виливі знижує утворення накипу від жорсткої води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Pescara L Slide-In 115.0538.940
Усі ціни 10 →Кухонный смеситель Franke Pescara L Slide In с выдвижным изливом и функцие | 11 928 грн. |
Franke Pescara L Slide-In 115.0575.968 | 15 360 грн. |
Franke Pescara L Slide-In Stal Optyczna (1150539021) | 19 024 грн. |
Franke Pescara L Slide-In 115.0575.968 | 16 128 грн. |
FRANKE PESCARA L Slide-In chrom (115.0538.940) | 19 760 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →