Змішувач Hansgrohe Talis S2 14877000
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe Talis S2 14877000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S2 14877000
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні Hansgrohe Talis S2 Variarc 14877000 | 21 357 грн. |
Змішувач для кухні Talis S2 Variarc з висувним зливом, хром (14877000) 148 | 18 153 грн. |
Змішувач для кухні Talis S2 Variarc з висувним виливом, хром (14877000) | 21 357 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis S2 Variarc високий з витяжним душем (14 | 17 186 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Hansgrohe Talis S2 Variarc 14877000 | 21 357 грн. |
Змішувач кухонний HANSGROHE Talis S2 Variarc 14877000 | 21 357 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis S 14877000 | 21 336 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Talis S2 14877000:
- Звичайний і душовий струмінь
- Може монтуватися перед вікном
РекомендуємоПорівняти в таблиці →