Змішувач Kraus Oletto KFF-2631SFS
Фото 19 |
Kraus Oletto KFF-2631SFS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Oletto KFF-2631SFS
Усі ціни 16 →Змішувач для кухні Kraus Bolden чорний матовий KFF-2631MB під фільтровану | 26 730 грн. |
Змішувач Kraus KFF-2631MB | 26 730 грн. |
Смеситель для кухни Kraus KFF-2631SFACB | 22 720 грн. |
Змішувач для кухні Kraus Bolden чорний матовий KFF-2631MB під фільтровану | 26 730 грн. |
Смеситель для кухни на две воды Kraus Oletto KFF-2631MB | 26 730 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →