Каструля Bohmann BH7350-32
Фото 6 |
Bohmann BH7350-32 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH7350-32
Каструля з антипригарним покриттям Bohmann BH 7350-32 MRB з подвійним дном | 2 091 грн. |
Каструля Bohmann 8.6 л BH-7350-32MRB | 1 702 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям Bohmann BH-7350-32 32 см 8.6 л | 1 799 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям Bohmann BH 7350-32см 8.6 л | 2 126 грн. |
Модификації Bohmann BH7350-32
Ціни на Bohmann BH7350-32 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH7350-20 | від 782 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-22 | від 934 грн. | 3 пропозиції | ||
Bohmann BH7350-24 | від 1 048 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-26 | від 944 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-28 | від 1 088 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-30 | від 1 201 грн. | 16 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-32 | від 1 702 грн. | 4 пропозиції | ||
Bohmann BH7350-36 | від 1 768 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-40 | від 2 241 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →