Каструля Bohmann BH7350-30
Фото 6 |
Bohmann BH7350-30 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH7350-30
Усі ціни 14 →Каструля Bohmann 30 см, 7.5 л (7350-30MRB-BH) | 1 293 грн. |
Кастрюля Bohmann 30 см, 7.5 л (7350-30MRB-BH) | 1 261 грн. |
Каструля Bohmann 30см 7,5л (7350-30MRB-BH) | 1 304 грн. |
Кастрюля с крышкой Bohmann 7,5 л 7350-30MRB-BH | 1 412 грн. |
Bohmann 7350-30MRB-BH | 1 258 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Bohmann BH7350-30
Ціни на Bohmann BH7350-30 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH7350-20 | від 782 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-22 | від 934 грн. | 3 пропозиції | ||
Bohmann BH7350-24 | від 1 048 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-26 | від 944 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-28 | від 1 092 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-30 | від 1 201 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-32 | від 1 702 грн. | 4 пропозиції | ||
Bohmann BH7350-36 | від 1 768 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-40 | від 2 241 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →