Литий диск Borbet A 8x18/5x112 ET44 DIA57,1
Відео 5Фото 7 | від 10 247 до 13 156 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації Borbet A 89
Характеристики
Borbet A 8x18/5x112 ET44 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet A 8x18/5x112 ET44 DIA57,1
Сортувати
Borbet A R18 W8 PCD5x112 ET44 DIA57.1 Matt Black | 12 049 грн. |
Borbet A Black Matt (R18 W8.0 PCD5x112 ET44 DIA57.1) | 10 999 грн. |
Borbet A (8J x 18 5x112 ET44 DIA57.1) BM На замовлення з Європи. | 12 520 грн. |
Borbet A W8.0 R18 PCD5x112 ET44 DIA57.1 BM | 13 156 грн. |
Диски Borbet A 8x18 5x112 ET44 DIA57,1 (matt black) (1001162654) | 10 247 грн. |
Borbet A R18 W8 PCD5x112 ET44 DIA57.1 Brilliant Silver | 11 594 грн. |
Borbet A (8J x 18 5x112 ET44 DIA57.1) Black Matt На замовлення з Європи. | 11 176 грн. |
Диски Borbet A black matt R18 W8 PCD5x112 ET44 DIA57,1 ID31214 | 10 884 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі