Литий диск Borbet BLX 8,5x19/5x112 ET45 DIA72,5
Відео 2Фото 12 | від 12 684 до 16 564 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet BLX 59
Характеристики
Borbet BLX 8,5x19/5x112 ET45 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet BLX 8,5x19/5x112 ET45 DIA72,5
Сортувати
Borbet BLX Black Polished Matt (R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.5) | 13 599 грн. |
Borbet BLX W8.5 R19 PCD5x112 ET45 DIA72.5 BPM | 16 564 грн. |
Borbet BLX (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA72.5) Black Polished Matt На замовленн | 14 180 грн. |
Диски Borbet BLX 8,5x19 5x112 ET45 DIA72,5 (matt black polished) (10012410 | 12 684 грн. |
Диски Borbet BLX brilliant silver R19 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA72,5 ID31583 | 13 369 грн. |
Диски Borbet BLX black polished matt R19 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA72,5 ID3179 | 13 841 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі