Литий диск Dezent TH 8,5x19/5x112 ET50 DIA70,1
Відео 2Фото 18 | від 13 998 до 15 137 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Dezent TH 59
Характеристики
Dezent TH 8,5x19/5x112 ET50 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TH 8,5x19/5x112 ET50 DIA70,1
Сортувати
Dezent TH R19 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA70.1 Silver | 14 479 грн. |
Dezent TH R19 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA70.1 Black Polished TTH9L8BP50 | 13 998 грн. |
Dezent TH R19 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA70.1 Black Polished | 14 485 грн. |
Dezent TH R19 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA70.1 BLACK POLISHED | 15 137 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі