Литий диск Borbet BS5 8x18/5x114,3 ET40 DIA72,6
Фото 3 | від 7 540 до 9 214 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet BS5 41
Характеристики
Borbet BS5 8x18/5x114,3 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet BS5 8x18/5x114,3 ET40 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Borbet BS5 R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6 (metallic grey) 1002 | 8 390 грн. |
Borbet BS5 R18 W8 PCD5x114,3 ET40 DIA72.6 Brilliant Silver | 9 214 грн. |
Диски Borbet BS5 8x18 5x114,3 ET40 DIA72,6 (metallic grey) | 8 389 грн. |
Borbet BS 5 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6) grey | 8 442 грн. |
Borbet BS5 8x18 5x114.3 ET40 DIA72.6 Gray | 7 540 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі