Литий диск Borbet CW3 7,5x18/5x112 ET48 DIA66,6
Фото 12 | від 11 221 до 17 940 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Borbet CW3 199
Характеристики
Borbet CW3 7,5x18/5x112 ET48 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 7,5x18/5x112 ET48 DIA66,6
Сортувати
Borbet CW3 Black Glossy (R18 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA66.6) | 13 399 грн. |
Borbet CW3 (7.5J x 18 5x112 ET48 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 15 360 грн. |
Borbet CW3 R18 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA66.6 Mistral Anthracite Glossy 222513 | 15 910 грн. |
Borbet CW3 W7.5 R18 PCD5x112 ET48 DIA66.6 SS | 17 940 грн. |
Borbet CW3 R18 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA66.6 Black Glossy | 11 611 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі