Литий диск Borbet CW3 7,5x18/5x120 ET43 DIA65,1
Фото 12 | від 9 124 до 17 940 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 7,5x18/5x120 ET43 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 7,5x18/5x120 ET43 DIA65,1
Сортувати
Borbet CW3 R18 W7.5 PCD5x120 ET43 DIA65.1 Gloss Black | 15 087 грн. |
Borbet CW3 Black Glossy (R18 W7.5 PCD5x120 ET43 DIA65.1) | 13 399 грн. |
Borbet CW3 (7.5J x 18 5x120 ET43 DIA65.1) На замовлення з Європи. | 15 379 грн. |
Borbet CW3 W7.5 R18 PCD5x120 ET43 DIA65.1 BG | 16 330 грн. |
Borbet CW3 R18 W7.5 PCD5x120 ET43 DIA65.1 Black Glossy 222167 | 12 758 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі