Литий диск Borbet CW3 7,5x18/6x139,7 ET45 DIA106,1
Фото 12 | від 12 478 до 17 940 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 7,5x18/6x139,7 ET45 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 7,5x18/6x139,7 ET45 DIA106,1
Сортувати
Borbet CW3 R18 W7.5 PCD6x139,7 ET45 DIA106.1 sterling silver | 15 087 грн. |
Borbet CW3 Black Glossy (R18 W7.5 PCD6x139.7 ET45 DIA106.1) | 13 399 грн. |
Borbet CW3 (7.5J x 18 6x139.7 ET45 DIA106.1) На замовлення з Європи. | 15 379 грн. |
Borbet CW3 W7.5 R18 PCD6x139.7 ET45 DIA106.1 MAG | 16 330 грн. |
Borbet CW3 R18 W7.5 PCD6x139.7 ET45 DIA106.1 Mistral Anthracite Glossy 222 | 15 910 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі