Литий диск Borbet CW3 8,5x19/5x112 ET40 DIA57,1
Фото 12 | від 13 015 до 18 170 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 8,5x19/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 8,5x19/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
Borbet CW3 R19 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1 Gloss Black | 16 150 грн. |
Borbet CW3 sterling silver (R19 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1) | 13 899 грн. |
Borbet CW3 (8.5J x 19 5x112 ET40 DIA57.1) SS На замовлення з Європи. | 16 125 грн. |
Borbet CW3 R19 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1 Black Glossy 221145 | 16 399 грн. |
Borbet CW3 W8.5 R19 PCD5x112 ET40 DIA57.1 SS | 17 158 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі