Литий диск Borbet CWE 8,5x18/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 1Фото 14 | від 12 147 до 15 824 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet CWE 114
Характеристики
Borbet CWE 8,5x18/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 8,5x18/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Borbet CWE Black Matt (R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 13 099 грн. |
Borbet CWE (8.5J x 18 5x120 ET35 DIA72.6) BM На замовлення з Європи. | 14 876 грн. |
Borbet CWE R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Matt 496390 | 14 443 грн. |
Borbet CWE W8.5 R18 PCD5x120 ET35 DIA72.6 BM | 15 824 грн. |
Borbet CWE R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Mistral Anthracite Polished | 15 451 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі