Литий диск Borbet CWE 8,5x18/5x120 ET45 DIA70,2
Відео 1Фото 14 | від 12 147 до 17 526 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):70.2 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet CWE 118
Характеристики
Borbet CWE 8,5x18/5x120 ET45 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 8,5x18/5x120 ET45 DIA70,2
Сортувати
Borbet CWE Black Matt (R18 W8.5 PCD5x120 ET45 DIA70.2) | 13 099 грн. |
Borbet CWE (8.5J x 18 5x120 ET45 DIA70.2) Black Matt На замовлення з Європ | 14 344 грн. |
Borbet CWE W8.5 R18 PCD5x120 ET45 DIA70.2 BM | 17 526 грн. |
Диски Borbet CWE 8,5x18 5x120 ET45 DIA70,2 (matt black) (1001163308) | 12 147 грн. |
Borbet CWE (8.5J x 18 5x120 ET45 DIA70.2) BM На замовлення з Європи. | 16 396 грн. |
Диски Borbet CWE black matt R18 W8,5 PCD5x120 ET45 DIA70,2 ID32189 | 13 969 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі