Литий диск Borbet F2 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA60,1
Фото 21 | від 6 080 до 10 764 грн. Порівняти ціни 36 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet F2 34
Характеристики
Borbet F2 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet F2 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA60,1
Сортувати
Литые диски Borbet F2 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 (graphite polished) | 6 792 грн. |
Borbet F2 R18 W7.5 PCD5x114,3 ET45 DIA60.1 Brilliant Silver | 7 698 грн. |
Диски Borbet F2 7,5x18 5x114,3 ET45 DIA60,1 (brilliant silver) | 7 550 грн. |
Borbet F2 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1) brilliant silver | 7 598 грн. |
Borbet F2 7.5x18 5x114.3 ET45 DIA60.1 S | 6 830 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі