Литий диск Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET48,5 DIA67,1
Відео 1Фото 33 | від 5 825 до 10 074 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET48,5 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET48,5 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Alutec Tormenta R18 W7 PCD5x114.3 ET48.5 DIA67.1 (polar silver | 5 825 грн. |
Alutec Tormenta 7x18 5x114.3 ET48.5 DIA67.1 PS | 5 836 грн. |
Alutec Tormenta 7x18 5x114.3 ET48.5 DIA67.1 PS | 7 790 грн. |
Alutec Tormenta polar silver (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET48.5 DIA67.1) | 6 209 грн. |
ALUTEC Легковий диск ALUTEC Tormenta Polar Silver R18 W7 PCD5x114.3 ET48.5 | 6 094 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі