Литий диск Borbet V 7x18/5x112 ET54 DIA66,6
Відео 2Фото 11 | від 7 112 до 10 416 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):54 мм |
Модифікації Borbet V 30
Характеристики
Borbet V 7x18/5x112 ET54 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet V 7x18/5x112 ET54 DIA66,6
Сортувати
Borbet V mistral anthracite glossy (R18 W7.0 PCD5x112 ET54 DIA66.6) | 9 099 грн. |
Borbet V R18 W7 PCD5x112 ET54 DIA66.6 Mistral Anthracite Glossy 8131021 | 8 922 грн. |
Borbet V (7J x 18 5x112 ET54 DIA66.6) Crystal Silver На замовлення з Європ | 9 010 грн. |
Borbet V W7.0 R18 PCD5x112 ET54 DIA66.6 CS | 10 416 грн. |
Borbet V R18 W7 PCD5x112 ET54 DIA66.6 Silver | 9 069 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі