Литий диск Borbet XRT 8,5x19/5x112 ET30 DIA72,6
Відео 6Фото 26 | від 10 757 до 13 112 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Borbet XRT 74
Характеристики
Borbet XRT 8,5x19/5x112 ET30 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet XRT 8,5x19/5x112 ET30 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Borbet XRT R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6 (graphite polished) | 11 546 грн. |
Borbet XRT R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6 graphite polished | 11 740 грн. |
Диски Borbet XRT 8,5x19 5x112 ET30 DIA72,6 (graphite polished) | 11 545 грн. |
Borbet XRT (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6) GP | 11 618 грн. |
Borbet XRT 8.5x19 5x112 ET30 DIA72.6 GSP | 12 990 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі