Литий диск Borbet Y 8x18/5x114,3 ET48 DIA72,6
Відео 1Фото 26 | від 8 181 до 12 604 грн. Порівняти ціни 55 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Borbet Y 154
Характеристики
Borbet Y 8x18/5x114,3 ET48 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 8x18/5x114,3 ET48 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Borbet Y R18 W8 PCD5x114.3 ET48 DIA72.5 (crystal silver) 10014 | 9 389 грн. |
Borbet Y R18 W8 PCD5x114,3 ET48 DIA72.6 Gloss Black | 10 530 грн. |
Borbet Y 8x18 5x114.3 ET48 DIA72.5 S | 8 928 грн. |
Диски Borbet Y 8x18 5x114,3 ET48 DIA72,5 (bronze) | 10 227 грн. |
Borbet Y (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET48 DIA72.5) bronze | 10 291 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі