Powerbank Borofone Terra BJ32
Фото 8 |
Borofone Terra BJ32 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone Terra BJ32
Повербанк Borofone Terra Fully Compatible 80000 mAh 22.5W White BJ32 (6941 | 2 014 грн. |
Borofone BJ32 Terra 80000mAh Black 22.5W+PD20W 6941991100062 | 1 649 грн. |
Borofone BJ32 Terra 80000 mAh 22.5W Black | 1 689 грн. |
Павербанк BOROFONE Terra BJ32 8000 mAh Power Bank 3USB 2Type-C Lightning Q | 3 049 грн. |
Повербанк BOROFONE Terra BJ32 8000 mAh Power Bank 3USB 2Type-C Lightning Q | 3 049 грн. |