Бойлер Bosch ES 150-5 BO H1X
Товар застарів 13 449 грн. Тип: накопичувальний; Джерело енергії: електромережа; Об'єм бака (л): 142; Джерело живлення: 230 В (1 фаза); Споживана потужність (Вт): 2400; Магнієвий анод; Нагрівальних елементів: 1; «сухий» ТЕН; терморегулятор; захист від перегріву; захист від замерзання; захист від завеликого тиску |
Bosch ES 150-5 BO H1X |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch ES 150-5 BO H1X
Ціни на Bosch ES 150-5 BO H1X |
---|---|---|---|---|
Bosch ES 050-5 BO H1X | від 7 180 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch ES 080-5 BO H1X | від 8 074 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch ES 100-5 BO H1X | від 9 798 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch ES 120-5 BO H1X | від 12 149 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо