Бойлер Bosch ES 050-5 BO H1X
Bosch ES 050-5 BO H1X |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ES 050-5 BO H1X
Водонагрівач Bosch Tronic 6000T ES 050-5 1600W BO H1X-CTWRB (7736503607) | 8 200 грн. |
Электробойлер Bosch Tronic 6000T ES 050-5 1600W BO H1X-CTWRB 7736503607 | 7 180 грн. |
Водонагреватель Bosch ES 050-5 BO H1X-EDWRB | 10 408 грн. |
Модификації Bosch ES 050-5 BO H1X
Ціни на Bosch ES 050-5 BO H1X |
---|---|---|---|---|
Bosch ES 050-5 BO H1X | від 7 180 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch ES 080-5 BO H1X | від 8 074 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch ES 100-5 BO H1X | від 9 798 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch ES 120-5 BO H1X | від 12 149 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →