Торцювальна пила Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000
Відео 3Фото 11 |
Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000 акк. 2 шт 12 Агод акк. відсутній |
|
Модель 0601b43000 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі 0601b43001 два акумулятора (12 Агод) і зарядний пристрій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000
Усі ціни 14 →Акумуляторна торцювальна пила Bosch Professional GCM 18V-305 GDC, без акб | 51 676 грн. |
Аккумуляторная торцовочная пила Bosch Professional GCM 18V-305 GDC, без ак | 51 676 грн. |
Торцювальна пила акумуляторна Bosch GCM 18V-305 GDC (18 СТ, 255 мм) (0601B | 51 676 грн. |
Акумуляторна торцювальна пила Bosch GCM 18V-305 GDC Professional, без акб | 51 676 грн. |
Пила торцовочная аккумуляторная Bosch GCM 18V-305 GDC (0601B43000) - без а | 51 676 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000
Ціни на Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43001 | від 74 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000 | від 42 891 грн. | 17 пропозицій |