Пила Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0400
Фото 4 |
Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0400 без кейс (сумка)кейс (сумка) |
|
Модель 06012A0400 поставляється без кейса, а модель 06012a0401 — з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0400
Усі ціни 10 →Акумуляторна стрічкова пила Bosch Professional GCB 18V-63 Solo 06012A0400 | 12 570 грн. |
Аккумуляторная ленточная пила Bosch Professional GCB 18V-63 без акб и з/у | 12 570 грн. |
Акумуляторна стрічкова пила Bosch GCB 18V-63 (18 В, без АКБ) (06012A0400) | 12 570 грн. |
Акумуляторна стрічкова пила Bosch GCB 18V-63 Professional, без акб в карто | 12 570 грн. |
Пила ленточная аккумуляторная Bosch GCB 18V-63 (06012A0400) - без аккумуля | 12 570 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0400
Ціни на Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0400 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0400 | від 10 433 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0401 | від 15 160 грн. | 2 пропозиції |