Відрізна пила Bosch GCD 12 JL Professional 0601B28000
Відео 14Фото 9 |
Bosch GCD 12 JL Professional 0601B28000 |
|
Потужна і високопродуктивна стаціонарна відрізна дискова пила з лазерним маркером для виконання значних обсягів робіт. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на професійне використання. Призначена для швидкої і точної різання звичайних конструкційних, легованих і корозійностійких сталей, будь-яких кольорових металів і їх сплавів. Легко справляється з простим і складним металевим профілем.
Забезпечує різання під кутом 45°. Обладнаний потужним колекторним електродвигуном (2000 Вт), що забезпечує значний крутний момент і раскручивающим пиляльний диск аж до 1500 об/хв. Система плавного запуску, обмежує пусковий струм, повністю виключає неприємні ривки. Стаціонарна відрізна дискова пила Bosch GCD 12 JL Professional 0601B28000 розрахована на експлуатацію з 12-дюймовими пільнимі дисками (діаметр 305 мм, отвір 25,4 мм). Комплектується фірмовим диском Expert for steel (товщина 2,6 мм, 60 зубів), що гарантує точні результати і мінімум доводочних операцій за рахунок майже повної відсутності побежалостей і задирок. Не іскрить в процесі роботи. Бездоганну стійкість інструменту на столі забезпечує масивна опорна плита з зміцненого алюмінієвого сплаву, отриманого методом лиття під тиском.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GCD 12 JL Professional 0601B28000
Усі ціни 21 →Відрізна пила по металу Bosch GCD 12 JL Professional 0601B28000 | 27 752 грн. |
Отрезная пила по металлу Bosch GCD 12 JL Professional 0601B28000 | 21 999 грн. |
Пила по металлу Bosch Professional GCD 12 JL 0601B28000 | 27 752 грн. |
Відрізна пила Bosch GCD 12 JL Professional (2000 Вт, 305 мм) (0601B28000) | 27 752 грн. |
Пила по металу Bosch GCD 12 JL Professional 0601B28000 | 27 752 грн. |