Ланцюгова пила Bosch UniversalChain 40 06008B8402 (06008B8402)
Фото 9 |
Bosch UniversalChain 40 06008B8402 350 мм400 мм |
|
Електрична ланцюгова пилка, що працює від мережі. Належить до інструментів середнього класу потужності (1.8 кВт). Не будучи професійним інструментом, пила Bosch UniversalChain 40, проте, непогано справляється з обрізанням живих і сухих гілок, порізкою дров або розпилом дерев'яних брусів та колод завтовшки до 350 мм. Пильна гарнітура виготовлена фірмою Oregon. Довжина шини складає 400 мм.
Інструмент оснащений системою автоматичного змащення ланцюга під час роботи (користувачеві залишається лише своєчасно доливати в бачок масло у міру його витрачання). Ланцюг підтягується без використання ключів, за допомогою поворотного важеля на корпусі. Для заміни шини інструмент також не потрібний. Пила важить 4.3 кг - дуже помірне значення для ланцюгових пилок даного класу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch UniversalChain 40 06008B8402
Усі ціни 37 →Цепная пила Bosch UniversalChain 40 06008B8402 | 4 700 грн. |
Ланцюгова пила Bosch UniversalChain 40 06008B8402 | 5 460 грн. |
Цепная пила Bosch UniversalChain 40 06008B8402 | 5 460 грн. |
Електрична пила Bosch UniversalChain 40 (1.8 кВт, 400 мм) 06008B8402 | 5 460 грн. |
Пила ланцюгова Bosch UniversalChain 40 (0.600.8B8.402) 0.600.8B8.402 | 5 460 грн. |
Модификації Bosch UniversalChain 40 06008B8402
Ціни на Bosch UniversalChain 40 06008B8402 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalChain 35 06008B8303 | від 4 498 грн. | 40 пропозицій | ||
Bosch UniversalChain 40 06008B8402 | від 4 700 грн. | 39 пропозицій |