Шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI Professional 0615990L6H
Відео 2Фото 9 |
Bosch GSA 18 V-LI Professional 0615990L6H |
|
Акумуляторна шабельна пила для будівельних і демонтажних робіт, виготовлення дерев'яних конструкцій, обрізки зелених насаджень або розпилювання заморожених туш худоби. Залежно від встановленого полотна, пристрій може пиляти деревину (до 250 мм в поперечнику), сталь (товщиною до 20 мм), металеві труби (діаметром до 130 мм) та інші матеріали, на зразок пластика, гіпсокартону та профілів.
До шабельної пилки Bosch GSA 18 V-LI Professional підходять широко поширені пильні полотна з універсальними L-подібними хвостовиками. Швидкозатискний патрон SDS дозволяє змінювати пилки без використання допоміжного інструменту. Полотна в патрон можна встановлювати зубами вниз або вгору. У інструменту дві швидкості роботи: низька частота ходів (до 2400 хід/хв) призначена для пиляння металу і пластика, а висока (до 2700 хід/хв) — для швидкого і грубого розпилювання деревини. У комплект входить один акумулятор. За заявами виробника, його ємності (4 Агод) вистачає для виконання 100 поперечних різів по сосновому брусу розміром 100х100 мм.двигун має захист від перевантаження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSA 18 V-LI Professional 0615990L6H
Усі ціни 31 →Ножівка акумуляторна Bosch Professional GSA 18 V-LI з акб GBA 18V 4 Ah, з/ | 8 449 грн. |
Ножовка аккумуляторная Bosch GSA 18 V-LI 0615990L6H | 7 399 грн. |
Ножовка аккумуляторная Bosch Professional GSA 18 V-LI, акб GBA 18V 4 Ah 06 | 8 449 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI (18 В, 4 А*год, 200 мм) (0615 | 8 449 грн. |
Пила шабельна Bosch GSA 18V-LI, GBA 18В 4,0 Аг, GAL 18V-40 (0.615.990.L6H) | 8 449 грн. |
Професійний інструмент для складних завдань
Bosch GSA 18 V-LI Professional виділяється на тлі інших шабельних пилок своїм двошвидкісним редуктором, що робить її ідеальним вибором для професійного використання. Нижня швидкість редуктора, що досягає до 2400 ходів за хвилину, ідеальна для роботи з міцними матеріалами, такими як сталь, чавун або щільний пластик. Висока швидкість 2700 ходів за хвилину підходить для деревини та інших менш щільних матеріалів. Це поєднання потужного двигуна та двошвидкісного редуктора дозволяє налаштувати пилку для виконання різних робіт, від будівництва до демонтажу та садівництва.
Ключові характеристики та переваги
Bosch GSA 18 V-LI Professional важить 3.7 кг з акумулятором, що робить її трохи важковаговою, але при цьому має чудову ергономіку і зручність у використанні. Пила оснащена безключовим механізмом для легкої зміни пильних полотен та захистом від перевантажень та перегріву. Використання акумулятора на 4 Агод дозволяє здійснювати до 100 поперечних розпилів бруса із сосни 100х100 мм на одній зарядці. Bosch GSA 18 V-LI Professional – ідеальний вибір для професіоналів, які потребують потужного, надійного та універсального інструменту для виконання широкого спектру завдань.
Модификації Bosch GSA 18 V-LI Professional 0615990L6H
Ціни на Bosch GSA 18 V-LI Professional 0615990L6H |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 18 V-LI Professional 0615990L6H | від 7 399 грн. | 32 пропозиції | ||
Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J00A | від 11 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J007 | від 10 223 грн. | 3 пропозиції |