Лазерний далекомір Bosch GLM 150 Professional 0601072000
Відео 2Фото 6 |
Bosch GLM 150 Professional 0601072000 без штативштатив |
|
Вихідних площин для виміру — 4. Бульбашковий рівень для вирівнювання площини.
Модель 0601072000 поставляється без штатива, а в комплекті моделі 061599402H є штатив BS150
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLM 150 Professional 0601072000
Лазерный дальномер Bosch Professional GLM 150 с чехлом 0601072000 | 10 299 грн. |
Лазерний далекомір Bosch GLM 150 Professional 0601072000 | 10 299 грн. |
Лазерный дальномер BOSCH GLM150 Professional 0601072000 | 8 328 грн. |
Відеоогляди
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Вимірювання трапеції
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (30 останніх вимірювань)
- Режим розмітки
Модификації Bosch GLM 150 Professional 0601072000
Ціни на Bosch GLM 150 Professional 0601072000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLM 150 Professional 0601072000 | від 8 328 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GLM 150 Professional 061599402H | від 7 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →