Шабельна пила Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L974
Відео 3Фото 3 | 9 899 грн. Купити! Сабельная пила аккумуляторная Bosch Professional GSA 12V-14 в L-Boxx 102 сInstrumentarium.com.uaОфіційний партнер Bosch (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L974 |
|
В комплекті моделі 060164L972 акумулятори ємністю 2 Агод, в комплекті 060164L974 — ємністю 2.5 Агод, а в комплекті 060164L976 — ємністю 3 Агод
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L974
Ціни на Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L974 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 12V-14 Professional 0615990M3Z | від 6 955 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902 | від 4 323 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L974 | від 9 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L976 | від 10 640 грн. | 2 пропозиції |