Шабельна пила Bosch GSA 12V-14 Professional 0615990M3Z
Відео 3Фото 3 |
Bosch GSA 12V-14 Professional 0615990M3Z |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSA 12V-14 Professional 0615990M3Z
Акумуляторна ножівка Bosch Professional GSA 12V-14 з 1 акб GBA 2 Ah, з/п G | 8 380 грн. |
Аккумуляторная ножовка Bosch Professional GSA 12V-14 с 1 акб GBA 12V 2.0Ah | 8 380 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Bosch GSA 12V-14, 1 акб GBA 12V 2.0Ah 0615990M3 | 8 380 грн. |
Шабельна пила Bosch GSA 12V-14 Professional (0615990M3Z) 0615990M3Z | 8 380 грн. |
Акумуляторна ножівка Bosch GSA 12V-14 + 1 x акумуляторна батарея GBA 12V 2 | 6 955 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSA 12V-14 Professional 0615990M3Z
Ціни на Bosch GSA 12V-14 Professional 0615990M3Z |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 12V-14 Professional 0615990M3Z | від 6 955 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902 | від 4 323 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L974 | від 9 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L976 | від 10 640 грн. | 2 пропозиції |