Шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL Compact 602366850
Відео 1Фото 4 |
Metabo SSE 18 LTX BL Compact 602366850 |
|
Модель 602366850 поставляється без кейса, а модель 602366840 — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSE 18 LTX BL Compact 602366850
Усі ціни 12 →Акумуляторна шабельна пилка Metabo SSE 18 LTX BL Compact (602366850) | 6 916 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL Compact без акб і з/п 6023 | 6 916 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL COMPACT без акб і з/п 6023 | 6 916 грн. |
Пила сабельная аккумуляторная Metabo SSE 18 LTX BL COMPACT (602366850) - б | 6 916 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL Compact без АКБ і ЗП (6023 | 6 915 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo SSE 18 LTX BL Compact 602366850
Ціни на Metabo SSE 18 LTX BL Compact 602366850 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSE 18 LTX BL Compact 602366850 | від 6 891 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo SSE 18 LTX BL Compact 602366500 | від 12 079 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo SSE 18 LTX BL Compact 602366840 | від 7 699 грн. | 5 пропозицій |