Шабельна пила Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8106
Відео 2Фото 7 |
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8106 акк. відсутній, без кейса, 1 полотноакк. відсутній, без кейса, 2 полотнакейс (сумка) / акк. 2 шт 5 Агод , без вкладишакейс (сумка) / акк. 2 шт 5 Агод , вкладишкейс (сумка) / акк. відсутній, кейс, 1 полотно |
|
Модель 06016A8102 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 06016A8106 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 06016A8107 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій, кейс і вкладиш
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8106
Ціни на Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8106 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8108 | від 13 240 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8102 | від 17 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8106 | від 16 440 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8107 | від 20 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8109 | від 18 080 грн. | 2 пропозиції |